snímek z filmu pokojný bojovník
slova

Poslední a nejlepší tipy za poslední dva roky

Po dvou lete pauze přichází skutečně poslední post na portále, který bez reklamy přilákal desítky tisíc návštěvníků jen díky obsahu. Co bude dál? Na doméně harmonizujeme.cz časem poběží jiný obsah, který více odpovídá samotnému názvu domény. Bude to harmonizace v nejširším slova smyslu. Ale nepředbíhejme…

Poslední zveřejněný příspěvek byl počátkem COVIDiády před 2 lety a co je ještě vtipnější, tak byl právě o kovidu. Od té doby jsem měl pocit, že už “to” konečně začalo. Že “to” možná bude bolestivé, ale zkrátka se spustila globální událost, na kterou bude navazovat další a další a…. další. Dokud se to zase na nějakou tu epochu nepročistí….

Když se kácí les, tak padají třísky… zato může vyrůst zase něco nového 😉

Nyní je to mediálně například válka na Ukrajině, Inflace atd. atd. atd. Politika tu bude zkrátka vždy a jestli někdo umí hrát celospolečenské divadlo skutečně špatně a zároveň paradoxně skvěle, tak je to právě tahle politická parta všech zemí světa…

Za poslední dva roky vzniklo spoustu videí, které se věnují hledání pravdy, rozklíčování spojitostí a popisují systémy a život, tak aby se mohl člověk minimálně zamyslet a zorientovat.

Tak ještě než je “obránci pravdy (ve skutečnosti novodobí online cenzoři)” vypnou, zakážou nebo smažou, což v posledních měsících neuvěřitelně akcelerovalo, tak si některé můžete lousknout online. Je to nejspíš časově omezená nabídka… jdeme na to?! Držte si klobouky…. je to pořádná jízda!!!


Ty za mě nejlepší videa za poslední dva roky:

Jiří Ledvinka vnesl na alternativní scénu naprosto nový vítr a jeho síla, nekompromisnost, pevnost, srozumitelnost dostala do kolen i nejostřílenější bardy na scéně. Doporučuji všemi deseti.

Tohle byla a je pecka, která prostě neomrzí. Držte se: Covid totiž neexistuje (?). Vzpomeňte si na tohle na podzim, až nám vláda bude doporučovat nosit zednické respirátory proti prachu 😉

Příjemný a informacemi nabitý rozhovor o vodě. Hezky to do sebe všechno zapadá.

Petr Robejšek dává do pléna téma o kterém se veřejně nesmí moc mluvit a zároveň do celé situaci vnáší naději a konkrétní řešení. Skvělý to chlápek, který se probral s vrcholových korporátu zpět k lidství.

Co by se tak asi stalo, kdyby byla Země placatá… a řešili bychom uhlíkovou stopu? Nebo by nás třeba začalo zajímat co je dál… za jižním pólem… Pecka!

Pavel Kamas je řízek s trefnými a hlavně ozbrojovanými informacemi, které v mainstreamu nesmí nikdy zaznít… Jeho časopis Radix asi navždy vstoupí do dějin jako plátek, který rozcupoval covidiádu nepopíratelně od základu. Zde hezký shrnuto, jak divadélko pokračuje…

velka porota
Tohle už na youtube být nemůže… soudní proces proti ředitelům zeměkoule na nečisto. Pěti hodinová a komplexní výpověď expertů a exexpertů z celého světa… Těžký nářez.

Závěrem

Závěrem doporučuji používat při hledání informací vyhledávač DuckDuckGo (google je v tomto směru po smrti) a pro komunikaci (nadstandardní alternativa WhatsAppu, Mesengeru, Skype atd.) telegram na kterém můžete navíc dnes fungovat prakticky jako na sociální síti a bez omezení.

Poslední věta před koncem portálu… nechť jsou všechny bytosti šťastny.

Ať se Vám daří ve všech směrech, odpouštějte si a mějte se rádi… tenhle bláznivý svět totiž i na vzdory často zdánlivým překážkám umožňuje vše co si budete přát 😉

Tak Čau a nazdar

PS: pokud chcete zůstat v kontaktu, tam mě najdete na webu: vancurovi.com (jeden z nerozlučné dvojky jsem já 😉 a nezapomínejte na to nejdůležitější… video.

Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji