korona slunce koronavir
finty slova speciály videa

Pozitivní pohledy na koronavir

Snaha podívat se na koronavir z pozitivního úhlu pohledu je dnes možná trochu boj s větrnými mlýny. Ale přesto se vyjevilo (a stále více vyjevuje) několik příjemných až kouzelných vzkazů, které nenajdete na přední stránce Blesku ani Seznamu. Hurá do nich.

Většina příspěvků na sociálních sítích koronavir zesměšňuje nebo naopak nahání lidem strach. Hlavní téma jsou roušky (první jarní den 20.3.2020). Na místě je spíše respekt a pokora, ale každý je své karmy tvůrce. Jisté je jedno: Jedeme v tom všichni! Což je pro nás naprosto nová a blesková situace na kterou jsme nebyli doposud zvyklí. Globální opuštění komfortní zóny je panečku jiný vesmírný workshop.

Pro mainstream je to panika, strachy a ekonomická pohroma. Pro část alternativy je to začátek nové doby a obrovská příležitost pro pozitivní změny.

Pozornost je plně upřená na koronavir, který je celosvětovým nepřítelem číslo jedna (globální statistiky + mapa). Tak to vidí mainstrýmová média, vlády a pravděpodobně i většina lidí. Jako „vedlejší“ produkt se vzedmula vlna solidarity a vzájemnosti mezi lidmi, kteří v rychlosti založili skupinu na facebooku: Česko šije roušky, která je pravděpodobně nejrychleji rostoucí skupina za celou historii facebooku v ČR. Ta improvizace nám Čechům prostě jde (viz. článek: Vítejte v zemi zázraků).

Naše vláda kmitá jak na drátkách, vyhlašuje karanténu a posílá armádní speciály pro testery, roušky, štíty, obleky a kdo víc co ještě do samotné Číny, kde symbolicky koronavir započal svou cestu. 

Chrámy konzumu jsou zavřené (konečně), děti nechodí do škol (konečně) a zajít na pivo už není taky jednoduché (konečně), ba co víc, je to zakázáno. Máme tu na spadnutí hromadné střízlivění republiky (konečně).

Jak bleskově se ten náš běžný životní kolotoč změnil. A to je podle všech informací z alternativní (ptačí a vesmírné) perspektivy teprve začátek. Restart a započetí něčeho natolik kouzelného, že tomu nyní uvěří jen hrstka “bláznů”, než se o tom všichni sami přesvědčíme doslova na vlastní kůži. Změna totiž bolí, ale je nezbytná.

A co je ještě vtipnější? Za půl roku nebo za rok si té radikální změny možná ani nevšimneme, ale prostě jí budeme žít.

Jako každá velká událost má i koróna vír několik úrovní. Tak se na něj podívejme z jiných úhlů pohledu než je běžné. Začneme delfíny v Benátkách, projedeme si symbolikou a příčinu koronaviru se St. Germainem. Neméně zajímavá je také dva roky “stará” přesná předpověď Lazareva, pohled mladé Češky Anthey, nejznámějšího biologa Chobota.

Na závěr byla v článku plánovaná perlička z Divadla kampa, kde Michal Calábek zveřejňuje jak se viru bránit jednoduchým způsobem. Jenže toto video bylo smazáno nejdříve z facebooku a poté i ze samotného youtube. Kdo, proč a z jakého důvodu??? Nevíme. Aktualizace: dvoudílné vyprávění Jaroslava Duška na současnou situaci 😉

Za velmi krátkou dobu se nám vrátili delfíní do Benátek, ale od Štěpána a Melanie se dozvíme také, jak současnou situaci proměnit v dar. Takhle dvojka nám dává nádherné informace z oblasti živé stravy a bylin. viz. článek Jarní očista.

Uklidňující, příjemné a krátké shrnutí od Adamuse St. Germaina o symbolice koronaviru a také o příčině strachu z něj. Jste srovnaní se svou hojností?

Co dělat v nadcházejícím půl roce podle Adamuse St. Germaina???

Sergej N. Lazarev, který současnou situaci předpověděl s naprostou přesností. Video nahráno na youtube 25. 2. 2018 !!!

A jak vidí současnou situaci Anthea?

Pohled na koronavir našeho nejznámějšího biologa Petra Chobota.

Takže závěrem jen krátké shrnutí:

  • Věřme, že vše co se děje je Boží vůle a je jak má být (Boha neplést s vousatým mužem na obláčku)
  • Odpouštějte sobě i všem okolo (Je to ideální příležitost konečně zakopat válečné sekery)
  • Nebojme se ničeho (strach má nízké vibrace, stejně jako vir – podobné přitahuje podobné)
  • Chvilku přestaňme řešit věci ze setrvačnosti a buďme šťastní (štěstí se nikdy nevyplácí odkládat)
  • Nalaďme se na domov tak, aby nám bylo dobře a příjemně (není nic praktičtějšího a ekonomicky výhodnějšího)
  • Imunitu posílíme jednoduše — stačí vypustit pečivo, maso a cukr (místo toho ideálně nasadit luštěniny a čistou vodu)
  • Nosme roušky, pač je to povinné (nikoli ze strachu, ale protože to je aktuálně trendy, cool a in 😉

Jednoduše se nebát a být konečně šťastný(á).

Krásné a harmonické Jaro…


Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji