jarní rozkvět
o portálu

Půl roku spolu

Čas proudí rychle jako voda a portál harmonizujeme má za sebou půl rok od vzniku. Prošlapává si cestičku s docela zajímavými výsledky. Asi největším překvapením je návštěvnost 10 000 čtenářů měsíčně v prvních třech měsících.

Co se týče technické stránky, tak se mírně poupravil vzhled, vypilovaly se rubriky a samozřejmě vznikl docela slušný balík zajímavého obsahu (130 příspěvků). Brzy se objeví rubrika “bydlo”, která se zaměří na architekturu, bydlení a stavitelství v obecně srozumitelných rovinách.

Víte, jak se to říká: “Chceš-li pobavit boha, tak mu prozraď svoje plány”

A proto portál moc neplánuje, ale spíš pluje jako loďka v oceánu virtuálního “chaosu” s jasnou vizí:

Harmonizovat, co to jde 😉

Četnost nových příspěvků by měla postupně klesat přesně v půlce roku (červen) a perličky budou vloženy jen občas (červenec, srpen). Například se můžete těšit na tipy na hezké výlety. Po prázdninách se bude zvyšovat četnost nových příspěvků až do prosince.

V zimě máme tendenci spíše zkoumat své nitro, číst si a odpočívat. Naopak v létě, kdy trávíme více času v přírodě a jsme více aktivní přeci nemá nikdo moc chuti koukat na displej a to je dobře. Výjimkou jsou samozřejmě upršené dny, kdy si na Harmonizujeme přijdete na své 😉

autor marek vancura 1

Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji