koukání na západ slunce
finty hudba videa

Den Slunce

Dnes slavíme Den Slunce, který nedávno vznikl v Rakousku jakožto oslava fotovoltaiky. Vážíme si hvězdy bez které bychom si neškytli a zastává v našem životě doslova klíčovou roli.

Neuvěřitelný generátor nezměrné energie, která o naši planetu zavadí jen vláskem. Samo Slunce je jen smítkem uprostřed galaxie. A těch galaxií jsou další miliardy! Fraktální uspořádaní vesmíru. Jak nahoře, tak dole…

Jízda už dávno začala…

Simulace pohybu Slunce kolem galaktického středu (geniální animace od DJ Sadhu). Všude ve vesmíru je patrná jasná rovnice. Spirálovitý, vířivý nebo také můžeme říci toroidní pohyb. Torze je základní vlastností a univerzální hybnou silou vesmíru (více o torzi v dokumentu Thrive)

Krom toho je Slunce neodmyslitelně spojeno s nebeským otcem a mužskou polaritou (opačnou polaritou matky Země). Zároveň také živlem ohně stoupajícím vzhůru (opačnou polaritou je voda na Zemi). Slunce je také symbol hojnosti a souvisí se třetí čakrou.

Poslední léta lze sledovat zvláštní fenomén bílého světla. Ještě před několika lety byl sluneční svit jakoby zabarven jemně do žluta. Poslední roky je zcela bílé, což mimo jiné naznačuje změny… Někteří badatelé tvrdí, že jde údajně o přelaďování vědomí skrz naše sítnice (scifíčko zaživa!).

V zásadě lze nejčastěji natrefit na teorii slunečního záblesku (M. Zelenka – Restart vědomí), které by měly mocně urychlit transformaci lidí na planetě Zemi.

Jedno je dnes už celkem jisté… “ochranné” krémy mohou způsobit dokonce rakovinu kůže. Sluneční brýle zamezí proniknutí léčivých paprsků do oka. Naštěstí brýlomilce vyvažuje komunita zíračů do Slunce. Za léčení se, díky koukání se do Sluníčka udělili sisyfáci před lety dokonce bludný balvan, takže bacha… něco na tom opravdu bude 🙂

Honza Volf sluníčko
A nezapomenout na Honzu Volfa, toho, který se ten golf snad nikdy hrát nenaučí.. 😉

Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji