Film About Time Lásky Čas
filmy finty

Lásky čas

Na prvního máje se slavívalo už kde co. Někdo upaluje čarodějnice, někdo kácí stromy a staví ověnčené májky a ještě nedávno jsme slavili onu práci, což nějak smutně uvázlo v kalendáři dodnes i v době, kdy pracujeme prakticky neustále a přemýšlíme jak pracovat méně.

Zvracenosti a dezinformací je o máji na internetu nespočet. Příkladem je např. K. H. Mácha a jeho báseň Máj, díky které se mu dodnes dostává velkého ohlasu. Co je ovšem zajímavé, že se o Máchovi můžete dozvědět zhruba stejné věci jako se nejspíš dočtete v dnešní bulvární žumpě.

K. H. Mácha? Sexuální maniak?! Zemřel na zápal plic?! Ne… Zmizel a převibroval jako jeden z mála doposud známých osobností do jiné dimenze…?!!

Možná bude nejednodušší políbit svou drahou polovičku pod třešní a nebo dát pusu tomu koho máte rádi. Třeba se i obejmout a ideálně to zkusit opakovat kdykoli během roku…

…a pod tou třešní ani být nemusíme.

rozkvetlá třešeň při západu slunce

Bohužel o Máji sic natočený snímek v ČR máme, ale nemá ani cenu mu věnovat příliš pozornosti. Obecně je dnešní produkce prostě zvrácená. Snaží se nám namluvit, že láska je sex. Systém nechce posilovat jarní dobu lásky a rozkvětu. Sílu lidí v lásce a obzvláště láskyplných dvojic nepřemůže nic na světě.

Tak alespoň symbolicky film Lásky čas (csfd.cz), který úplně neuváznul ve smrdutých vodách holywoodských 😉 Jako vždy film můžete najít na oblíbených serverech.

Abychom ten příval jarní energie pevně ustáli, je třeba dbát i na své tělo a dopřát mu to nejlepší…

Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji