Vsude sama voda
filmy slova speciály videa

Všude samá voda

Jak poznáte v jakém stavu je společnost? Stačí se mrknout, jak se chová k vodě nebo k ženám. Možná vás uchlácholí čistírny odpadních vod, ale skutečnost je mnohem smutnější než by si klasický skeptik dovedl představit.

Čistírny zvládnou vyčistit vodu jen z části (nikdo neví do jaké míry) a tím do oběhu směle pouštíme “neuvěřitelné” množství chemie, jedů a hormonů, která do vodotečí zkrátka nepatří. Nehledě na samotný fakt, že dvaceti-litry vody splachujeme své hovna prakticky dennodenně. Při nepatrně hlubším pohledu je to doslova absurdita!

Znečištění vody je ve většině případů naprosto zbytečné

Každopádně pozvolna dochází k jakési obrodě duchovního života a ten v důsledku také nastartuje i vyšší uvědomění a provázanost všeho a všech v našich životech. Očekávány je také odkrytí a vypuštění technologie na očistu vody i půdy. Bude to nádherné… prozatím prosím alespoň při každodenních potřebách vodě poděkujte.


Japonec Masaru Emoto je asi nejlegendárnější chlapík, který o vodě napsal mnoho knih. Velkou část života se věnoval pozorováním vody a došel k naprosto převratným objevům. Skeptickou západní civilizace zdehonestováný a zbytkem světa milovaný Emoto, jehož práce hovoří za vše… Hudebního doprovodu kapely Hradišťan.

Amatérský film o Priessnitzově lázeňské praxi na Jesenicku. Selský rozum nadruhou!

Tajný projekt Voda — Rakouský dokument z roku 2009 (dabing)

Ruský dokument o vodě z roku 2006. Dokonce v červených číslech na csfd.cz (anglicky s titulky)

Velice zajímavé informace od Diany, která vodu dlouhodobě zkoumá srdcem i hlavou.

Krásný ženský přístup v podání Diany Siswartonové, která na sebe vzala nelehkou roli ambasadorky vody…
Tak trochu umění nové doby.

Silný a přímočarý přístup v podání Michaela Carvana, který ze svým týmem umějí vyčistit vodu snad od všeho. Ve své vizi předpovídá, že budeme v budoucnu používat “nekonečnou” recyklaci vody. Žádný přívod ani kanalizace…

Nádherná vodní socha, která s úctou k vodě umožňuje její přirozený vířivý pohyb. Torze, vír energie je v podstatou veškerých pohybů ve vesmíru. Energie tímto způsobem zkrátka proudi nejsnáze.

Voda je také jeden z hlavních hybatelů života. Je vlastně životem samotným. Zároveň vykazuje natolik abnormálních vlastností, že strčí do kapsy všechny ostatní prvky dohromady.

Pár praktických rad na závěr

Sprchování každý den je zbytečné. Není nutné se pořád pařit v často chlorové lázni, když se výrazně nezapotíte a “nezapácháte”. Podle potu a zápachu poznáte míru zátěže organizmu. Odkyselený a detoxikovaný jedinec moc nezapáchá ani při zapocení.

Pokud se potíte rychle a často a zápach potu vám dělá potíže, tak odkyselujte organizmus. Víc se hýbejte a celkově detoxikujte. Cesta překrytí pachu deodorantem je obezlička na prdlačky. V přirozené vůni člověka je mnoho podstatných informací.

Každý může přispět svou špetkou do pozemského mlýna. Jako obvykle je fajn začít u sebe. Snížit spotřebu vody a hlavně do ni nevypouštět z naprosté většiny zbytečné množství chemie.

Jeden příklad za všechny: oblíbené “vonné kuličky do WC” mají na obalu napsáno, že hubí veškeré vodní organismy, ale nejen ve vašem záchodě!!! Mydla, prací prášky, aviváže… atd. To jsou všechno zátěže pro přírodu, ale i pro vás. Kůže pije jako houba! Nemluví se o tom a lidé o tom nevědí.

A co bazén ala chlorovaný plastovém megapytel mrtvé vody? Ten který si češi díky mediální masáží prostě nemohli nekoupit. No hádejte. Raději sedněte na kolo a vemte děcka k řece nebo k zatopenému lomu.


Odkazy na další témata, která se točí kolem vody…


— dokumentární seriál Zpět k pramenům s legendárním Luďkem Munzarem
— krom rekordního chlemtání piva máme také mnohem posvátnější prvenství a sice obrovské množství studánek mapa studánek ČR
— voda je pří atentátu na selský rozum a krvelačném honu za penězi především obrovským kšeftem na který se samozřejmě zaměřili “zahraniční investoři” (globální zloději) a u nás se samozřejmě našli hlupáci, kteří vodu zaprodali. Nadační fond pravda o vodě se snaží zachránit co se dá.
— více informací o Nadačním fondu pravda o vodě od strůjce Radka Novotného.
— dvacetiletý Boyan Slat z Nizozemí založil firmu, která má za cíl vyčistit oceány od odpadu
— dechberoucí dokumentární film Oceány
— zajímavý sci-fi film Tvář vody
— hodně povedený repový klip — Josef Baierl – Voda feat. Rest
— Citáty o vodě na portálu citaty.net


Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji