film smejdi 2013
filmy slova videa

Jak poznám sektu?

Sektářství je jedna z nejrozšířenějších “chorob” celé naší civilizace. Většina zapojených lidí ani netuší, že v tom lítá až po uši. Ať už jsou to církve, média, školství, farmacie nebo různé skupiny a party podivínu, tak mají všichni jedno společné. Za záplavou někdy zdlouhavých “chytrých keců” a jiných manipulačních technik najdeme jeden společný vzorec:

Omezení naší svobody

Začnou nám “vymývat hlavu” nekonečným opakováním — o tom, co je dobré a co dobré není. Co bychom měli dělat a co bychom dělat neměli. A tím se nám dostaví imaginární a pomíjivý stav bezstarostnosti. Sekta to rozhoduje přece za nás… jaká “nádhera”.

A rázem jsme tam, kde nás chtěli mít

V zásadě na sebe rádoby přebírají zodpovědnost v rozhodování, které má každý jedinec učinit zodpovědně sám za sebe a to ideálně s nejlepším svědomím a vědomím. Jenže když je výplach hlavy intenzivní a vy to vůbec ani netušíte??? To už je trochu těžší hra.


Film Šmejdi — metoda vymýváni hlav & cukr a bič

Novodobá sekta “vylepšených” podomních prodejců, která používá trik tzv. vymývání hlav. Silvie Dymákové se podařilo tuhle partičku šmejdů přichytit přímo při činu. Její film Šmejdi ukázal jen zlomek toho, jak se v ČR nechutně tahají důchody ze starých lidí. Asi nejdál to dotáhly farmaceutické firmy. Každý důchodce užívá v průměru 11 tablet denně.

Kostel Scientologů
Kostel Scientologů — novodobé církve (sekty), která je vyhlášena obzvlášť zákeřnými praktikami. Dokumentární film Scientologie, pravda o lži si můžete pustit přímo na youtube. Taky silná káva…

Mekka Islam
Momentálně nejprogresivnější a nejagresivnější náboženská sekta na světě u své nejposvátnější černé krychle ve městě Mecca.

Vatikán náměstí svatého petra
Nejrozšířenější náboženská sekta za posledních tisíc let má nejsilnější zastoupení i u nás. Pobočky (kostely a fary) na nejlukrativnějších místech ve městě a menší pobočku v každé vesnici. Momentálně méně agresivní (spíše hrabivost) a v úpadku.
Na snímku centrála sekty: Vatikán – náměstí Svatého Petra.

S příchodem nových technologii vznikají také nové sekty mediální a vědecké. Ty manipulují spíše názory lidí, jejich přesvědčení, ovlivňují volby a brzdí vývoj. V neposlední řádě upoutávají pozornost na nepodstatné témata.

Ve výsledku jde vždy stěžejně o odčerpávání a usměrňování energie na jemnohmotné (duchovní nebo také kvantové) úrovni — manipulace, zastrašování, pocit malosti, vytvoření problému (který neexistuje) a nabídky jeho řešení atd. nebo hrubohmotné (materiální) úrovni — majetky, konzumerismus atd. Novodobější sekty (mediální a vědecké) spíše informačně zabraňují zániku těmto zmanipulovaným tokům energie.

Čeká nás velká úleva, jakmile tyto sekty padnou na kolena, což nemusí trvat ani tak dlouho. Změna už doslova visí v luftě.


Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji