videa

Rudolfova psychologie psů

Popularita domácích mazlíčků neustále stoupá. Spousta lidí si vybírá podle vzhledu a pak z toho často bývá převrácený byt vzhůru nohama a smutná cesta do útulků.

Psa je třeba vybírat podle charakteristických vlastností a přemýšlet i pár let dopředu. Pokud si to sedne, tak psa velice rychle začnete milovat, protože je jakousi životní jistotou a nikdy vás nezklame.

Mezi lidmi je rozšířeno hodně nešvarů a cela soužití se často rázem stává peklem. Jak už to u nás lidí (často egoušků) bývá, tak to dáváme zavinu zvířeti. Které nás jen zrcadlí.

I zde platí jednoduché pravidlo a je velmi očividné: Pokud nám něco vadí, tak se nejdříve koukněme do zrcadla. Nikde jinde totiž problém neexistuje, než právě v nás samotných odkaď pramení.

Rudolfova nekompromisní, ale maximálně praktická poradna pro každého nevědomého majitele psa.
Web Rudolfa Desenského

Oblíbené a hlavně přemnožené jsou také kočičky, které fungují víceméně obráceně. Tahle pevná dvojka ovládla domácností milionu lidí v ČR. Problémy se více méně opakují pořád dokola jen se mění kulisy. Vznikl dokonce i pořad na toto téma: Kočka není pes


Kdo jsou vlastně nejpopulárnější youtubeři…? No samozřejmě kočky a psi, protože naši malí milovaní chlupáči trhají rekordy sledovanosti snad na všech frontách i proto, že umějí “táhnout za jeden provaz”.

A jelikož jsme skutečně rozmanitá planeta a v každém koutě se ideologie a náboženství prosadilo svoje dogmata, tak na druhé straně planety můžete najít psi a kočky běžně grilované na ulici, ale kráva nebo prase je posvátné a má dokonce i přednost při přechodu přes silnici… ale o stravovacích návycích a vraždění zvířat ve velkém možna někdy jindy. Je to téma, které se po letech otvíra ve vélkém, už bylo na čase.

pejsek a kočička
pejsek a kočička
Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji