kolektivní meditace pro každý den
finty

Meditace pro každý den

Informací o meditacích je na internetu opravdu nespočet. Někdo rád medituje sám, někdo se raději nechá vést a někdo medituje třeba tím, že pracuje na něčem co má rád. Je to skutečně individuální. Kdo má rád jednoduché, krátké a přesto velmi účinné meditace, tak pří svém hledání nejspíš narazil na meditace Miroslava Zelenky. Pokud ne, tak máte jedinečnou zkušenost teprve před sebou.


Pokud se k meditaci sami nemůžete odhodlat a vyzkoušet si to, tak je tu nová výzva a program, který běží zcela nezávazně a zdarma. Denně v určitou hodinu se do konkrétní meditace pouští proměnlivý počet lidí, kteří pracují na sobě. Jelikož je čas přesně stanoven, tak se účinky meditací zvyšují v závislosti na počtu meditujících. Nezapomínejme, že v těchto sférách nemá vzdálenost prakticky žádnou roli.

Síla myšlenky je nesmírná

Tím, že se celý program bude v týdenních intervalech na denní bázi neustále opakovat, tak je vysoce pravděpodobné, že bude také přibývat lidí, kteří se do toho pustí také. Tím se celé pole ještě posílí a meditace a její účinky budou stále patrnější. Určitě už jste slyšeli, že za nás nikdo práci na sobě neudělá, tak zde přikládáme jednu velice zajímavou možnost pro každý den. Z chutí do toho a půl je hotovo. Je to na nás.

Leták v pdf lze snadno stáhnout a poslat třeba emailem.
Webové adresy lze rozkliknout na konkrétní stránky.

Stěžejní informaci a meditaci ke stažení naleznete v kalendáři na potkalise.cz
O učnicích meditace Meditace na National Geographic
O meditaci na oblíbeném serveru flowee.cz
O studii, která se uskutečnila ve Washingtonu a snížila díky meditaci kriminalitu o 23%


Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji