David Wilcock a Corey God chceme plné odhalení
filmy speciály videa

Chceme plné odhalení

David Wilcock a Corey Goode rozpoutali jízdu na poli odhalování utajovaných informací takového měřítka, že už je asi jen tak někdo nepředběhne. Obrovská odvaha. V zásadě se jedná o stěžejní rozhodnutí. Jestli v globálním měřítku pustit informace o všem co se děje na planetě, ve sluneční soustavě i mimo ni nebo tyto informace pouštět pozvolna v průběhu 100 let. Každá skupina tlačí své zájmy…

Některé informace, které pouští Corey Goode do pléna jsou natolik šokujících a převratné, že se rozhodlo mluvit i spoustu dalších lidí, kteří doposud svoje životní zkušenosti drželi v tajnosti. Na základě této skutečnosti vznikl také dokument Above Majestic, který byl 31. října 2018 vypuštěn na veřejnost prostřednictvím globálních internetových kanálů.

Jednoznačná Pecka roku 2018!

Od srpna 2020 opět k vidění na youtube.
Trailer k filmu Above Majestic případně s SK titulky. Je natočen stejně jako celý dokument v americkém stylu a pro americké publikum. Navodit trochu toho strachu, aby si toho Američané vůbec všimli. Každopádně na konci se strášek rozpustí. Dokument také můžete najít na českých serverech ke stažení s českými titulky.

Další možnosti zakoupení na Amazon, Apple iTunes, Vimeo nebo Google Play (velice zajímavé bonusy v EN) tento dokument mají k dispozici ke zhlédnutí a to je vzhledem k předkládaným informacím obrovským krok v před. To co bylo ještě nedávno tvrdě cenzurováno na všech frontách je rázem dostupné každému za pár korun. Kolektivní vědomí lidí musí informace nejdříve strávit a připustit, další kroky jsou již dnes na spadnutí.

Máme se na co těšit a nejspíš to nebude trvat 100 let

Pokud chcete nabrat více souvislostí a hlubších informací, tak lze na českém internetu najít více informací v pořadu Odhalený vesmír. Pravě tento pořad rozpoutal vichřici se které pramení mimo jiné i dokument Above Majestic.

Nový pozitivní vítr už je tady, držme si klobouky…

Sdílením podporujete portál ve vývoji. Děkuji